0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Сума 0.00
EB-LINK 1.25 G GLC-LH-SMD/GLC-LH-SM/SFP-GE-L, Gigabit SFP-радиоприемник, 1000Base-LX/LH, SMF, 1310 nm, 10 км

EB-LINK 1.25 G GLC-LH-SMD/GLC-LH-SM/SFP-GE-L, Gigabit SFP-радиоприемник, 1000Base-LX/LH, SMF, 1310 nm, 10 км

BGN 18.60
Налично

Продукти

GLC-LH-SMD/ GLC-LH-SM/ SFP-GE-L (кодиране като GLC-LH-SMD) 1000 Base-LX/LH, модул радиоприемник SFP за SMF, с дължина на вълната 1310 nm, двоен конектор LC / PC. SFP transceiver 1 G, SFP LX/LH, SFP 1000 Base-LX /LH, на 10 км. EB-LINK е собственик на лабораторията на оперативната съвместимост, отговарят на изискванията за кодиране на комутатори и маршрутизатори от различни марки.Всеки радиоприемник индивидуално тестван на комутатори Cisco, и ние сме убедени на 100% съвместимост преди доставката. ние предлагаме по-съвместими варианти, ако си марки не са посочени по-горе, моля, свържете се с нас. P/N : Модул радиоприемник GLC-LH-SMD/ GLC-LH-SM/SFP-GE-L 1000 BASE-LX/LH SFP за фондове на паричния пазар и SMF, с дължина на вълната от 1300 нм, разширен диапазон на работните температури и подкрепа DOM, двоен конектор LC/ PC Дължина на вълната : 1310 nm Скорост на пренос на данни : 1 Gb / с Радиус на действие : 10 км Вида влакна : SMF TX Power ( dbm) : -10 ~-3 Rx сензор. (стока) : ?-22 DDM/DOM : Да Диапазонтемператур(?) : 0~ 70 Прилагането на Catalyst Express 500 Metro Ethernet Комутатори Catalyst 35 XX Комутатори Catalyst 36 XX Комутатори Catalyst 37 XX комутатори Catalyst 38 XX ключове Industrial Ethernet и Smart Grid Комутатори Catalyst 4500/4500 X/4900 Комутатори Catalyst серия 6500/6800 Ключове център за обработка на данни и на рутера с блейд комутация Устройства за безжична локална мрежа.

Свойства

Най-добри оферти в категория